• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FCF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FCF. Jeżeli chcesz otworzyć plik FCF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FCF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Final Draft Document Format Final Draft

Co to jest plik FCF?

Dokument wyeksportowany przez Final Draft, aplikację do tworzenia scenariuszy wykorzystywaną do tworzenia scenariuszy odtwarzania filmu, telewizji i gry na ekranie. Zapisuje dokument w prostym formacie tekstowym za pomocą prostego języka znaczników. Często używany jako format wymiany plików z innymi narzędziami scenarnymi.

Jak otworzyć plik FCF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FCF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FCF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FCF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FCF

Inne problemy z plikiem FCF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FCF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FCF:

  • plik FCF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FCF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FCF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik