• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FCDT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FCDT. Jeżeli chcesz otworzyć plik FCDT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FCDT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe FormsCentral Form Template Format Adobe Systems

Co to jest plik FCDT?

Szablon dokumentu stworzony przez program Adobe FormsCentral, aplikację do komputerów stacjonarnych i przeglądarki sieci Web służącą do tworzenia wypełniających formularzy online. Służy do przechowywania szablonów, takich jak formularze rejestracyjne, aplikacje wstępne, ankiety klientów i formularze kontaktowe.

Dokumenty FormsCentral są używane do rozpowszechniania formularzy internetowych lub .PDF w trybie online. Publikowane dokumenty mogą zbierać odpowiedzi za pośrednictwem formularzy wypełniających i bezpiecznie przechowywać i zarządzać wynikami. Po zebraniu odpowiedzi można wyświetlić informacje zwrotne oraz raporty zbiorcze za pośrednictwem interfejsu FormsCentral.

FormsCentral udostępnia wiele szablonów dostępnych bezpłatnie ze swojej usługi online. Kliknij kartę "Szablony" po otwarciu programu FormsCentral w celu uzyskania dostępu do nich. Można także tworzyć formularze niestandardowe od podstaw, definiowanie pól niestandardowych, pól wyboru, menu rozwijanego i innych elementów układu dokumentów.

FormsCentral jest już na emeryturze.

Jak otworzyć plik FCDT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FCDT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FCDT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FCDT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FCDT

Inne problemy z plikiem FCDT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FCDT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FCDT:

  • plik FCDT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FCDT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FCDT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik