• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FBZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FBZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik FBZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FBZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BB FlashBack Screen Record Format Blueberry

Co to jest plik FBZ?

Film utworzony za pomocą programu BB FlashBack, programu do nagrywania ekranów dla systemu Windows. Przechwytuje zdarzenia na ekranie podczas nagrywania i może być połączony z inną treścią dodaną przez użytkownika.

Pliki FBZ są podobne do plików .FBR, ale są tworzone z użyciem TestAssistant 1.4.5 i starszych. Zawierają informacje o komputerach, które są opcją wyboru przez użytkownika. TestAssistant 1.5 i późniejsze zapisuje wszystkie pliki z rozszerzeniem ".fbr".

Podobnie jak pliki FBR, pliki FBZ mogą być odtwarzane za pomocą programu BB FlashBack Free Player

Jak otworzyć plik FBZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FBZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FBZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FBZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FBZ

Inne problemy z plikiem FBZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FBZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FBZ:

  • plik FBZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FBZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FBZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik