• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FBU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FBU. Jeżeli chcesz otworzyć plik FBU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FBU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FEBE Firefox Add-in ZIP Format FEBE

Co to jest plik FBU?

Kolekcja rozszerzeń Firefoksa i innych danych utworzonych z FEBE, programu do tworzenia kopii zapasowych programu Firefox. Mogą zawierać rozszerzenia, motywy, zakładki, preferencje i pliki cookie użytkownika. Mogą przechowywać rozszerzenia jako pojedynczy plik .XPI, który może być używany do synchronizacji ustawień przeglądarki Firefox na wielu komputerach.

FEBE oznacza "rozszerzenie kopii zapasowej środowiska Firefox".

Jak otworzyć plik FBU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FBU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FBU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FBU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FBU

Inne problemy z plikiem FBU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FBU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FBU:

  • plik FBU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FBU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FBU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik