• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FBT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FBT. Jeżeli chcesz otworzyć plik FBT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FBT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ABBYY FineReader Document Options Format ABBYY

Co to jest plik FBT?

Plik używany przez program ABBYY FineReader, program, który wykorzystuje technologię OCR do konwersji obrazów i innych dokumentów do przeszukiwalnych dokumentów tekstowych. Zapisuje wzorce użytkowników i informacje o języku wspomagające oprogramowanie w rozpoznawaniu tekstu.

Pliki FBT można załadować do programu ABBYY FineReader, wykonując następujące czynności: Wybierz polecenie Narzędzia i rarr. Opcje z menu aplikacji. Wybierz kartę Odczyt. Kliknij przycisk Załaduj z pliku .... Aby zapisać wzorce użytkowników i języki w pliku FBT, wybierz przycisk Zapisz do pliku ... z karty Czyta.

Jak otworzyć plik FBT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FBT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FBT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FBT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FBT

Inne problemy z plikiem FBT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FBT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FBT:

  • plik FBT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FBT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FBT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik