• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FBP7

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FBP7. Jeżeli chcesz otworzyć plik FBP7, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FBP7

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FinalBuilder 7 Project VSoft Technologies

Co to jest plik FBP7?

Plik projektu stworzony przez FinalBuilder 7, aplikację służącą do tworzenia projektu tworzenia oprogramowania w ostatecznym programie Windows. Zawiera właściwości konstrukcyjne i odniesienia do pliku wymaganego do utworzenia ostatecznego programu. Może być używany do automatycznych kompilacji.

Projekty FinalBuilder są również zapisywane z rozszerzeniem .FBZ7, które jest domyślnym rozszerzeniem używanym do projektów FinalBuilder 7. Pliki FBZ7 używają kompresji, aby zmniejszyć rozmiar pliku.

Niektóre wersje programu Embarcadero Delphi obejmują FinalBuilder.

Jak otworzyć plik FBP7?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FBP7 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FBP7 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FBP7 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FBP7

Inne problemy z plikiem FBP7

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FBP7 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FBP7:

  • plik FBP7 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FBP7 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FBP7 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik