• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FBP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FBP. Jeżeli chcesz otworzyć plik FBP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FBP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WxFormBuilder Project Format wxFormBuilder

Co to jest plik FBP?

Plik projektu dla wxFormBuilder, narzędzia do szybkiego programowania aplikacji (wxWidgets). Zawiera graficzny interfejs użytkownika (GUI) do tworzenia formularzy w oparciu o framework wxWidgets.

Plik FBP to centralny plik rozwojowy wxFormBuilder, który zawiera ustawienia projektu i odniesienia do innych plików używanych przez projekt.

Jak otworzyć plik FBP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FBP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FBP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FBP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FBP

Inne problemy z plikiem FBP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FBP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FBP:

  • plik FBP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FBP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FBP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik