• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FBK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FBK. Jeżeli chcesz otworzyć plik FBK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FBK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Dynamics NAV Backup Format Microsoft

Co to jest plik FBK?

Tworzenie kopii zapasowej bazy danych utworzonej za pomocą systemu Microsoft Dynamics NAV. Zawiera dane finansowe używane do zarządzania i analizy biznesowej. Może być używany do przywracania danych, jeśli pierwotny plik bazy danych (.FDB) ulegnie uszkodzeniu lub zostanie usunięty.

System Microsoft Dynamics NAV był poprzednio nazwany Microsoft Navision.

Jak otworzyć plik FBK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FBK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FBK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FBK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FBK

Inne problemy z plikiem FBK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FBK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FBK:

  • plik FBK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FBK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FBK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik