• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FBC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FBC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FBC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FBC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Family Tree Compressed Backup Format Ancestry.com

Co to jest plik FBC?

Skompresowana kopia pliku drzewa genealogicznego (.FTM) utworzonego za pomocą narzędzia Drzewo genealogiczne dla systemu DOS. Utworzone jako kopia zapasowa w przypadku utraty lub uszkodzenia oryginalnego pliku drzewa genealogicznego. Można go przywrócić, wybierając opcję "Plik i rarrRozmiar z kopii zapasowej" w programie Family Tree Maker.

Drzewo genealogiczne dla systemu DOS korzysta z rozszerzenia pliku ".Fbc", podczas gdy program Family Tree Maker for Windows zapisuje kopię zapasową jako pliki .FBK. Program Family Tree Maker w wersji 16 lub starszej może otwierać pliki FBC.

Jak otworzyć plik FBC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FBC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FBC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FBC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FBC

Inne problemy z plikiem FBC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FBC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FBC:

  • plik FBC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FBC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FBC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik