• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FB!

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FB!. Jeżeli chcesz otworzyć plik FB!, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FB!

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FlashGet Incomplete Download FlashGet

Co to jest plik FB!?

Tymczasowy plik utworzony przez program FlashGet, menedżer pobierania plików dla systemu Windows. Zapisuje niekompletną zawartość pliku w momencie jego pobrania. Zarządzane automatycznie przez oprogramowanie i mogą być wykorzystane do wznowienia niekompletnych plików do pobrania.

FlashGet automatycznie dołącza ".Fb!" rozszerzenie do pliku, który jest pobierany. Na przykład, jeśli pobierasz plik .AVI, oprogramowanie zapisuje plik ze związkiem ".Avi.Fb!" rozbudowa. Po zakończeniu pobierania FlashGet usuwa ".Fb!" rozbudowa. Konwencja ta jest również stosowana w innych aplikacjach do zarządzania pobieraniem plików, takich jak BitTorrent (pliki BT! BT) i BitComet (pliki .BC).

Nawet jeśli pobieranie jest niekompletne, czasami można przeglądać zawartość pliku ręcznie, usuwając ".Fb!" rozszerzenie i otwarcie pliku. Jednak wyniki będą się różnić, ponieważ plik nie zawiera kompletnych danych.

Jak otworzyć plik FB!?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FB! jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FB! z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FB! którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FB!

Inne problemy z plikiem FB!

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FB! nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FB!:

  • plik FB! którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FB! z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FB! nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik