• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik FAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Farandole Composer Music Module N/A

Co to jest plik FAR?

Plik FAR to archiwum zawierające dane gry używane przez The Sims, gra symulacyjna. Przechowuje kolekcję przedmiotów używanych w grze. Pliki FAR są odczytywane przez The Sims podczas rozgrywki i mogą być rozpakowywane i edytowane przy użyciu różnych programów innych firm.

Przykładami plików FAR używanych przez The Sims są: Animation.Far, Textures.Far i Objects.Far. The Sims używa plików .IFF do przechowywania danych obiektu.

Jak otworzyć plik FAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FAR

Inne problemy z plikiem FAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FAR:

  • plik FAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik