• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FAN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FAN. Jeżeli chcesz otworzyć plik FAN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FAN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Form•Z Animation Format AutoDesSys

Co to jest plik FAN?

Trójwymiarowa animacja modelu utworzona przez formularz • Z, program modelowania 3D. Przechowuje linię czasu z szeregu ramek i perspektyw wyświetlania. Służy do przechowywania wirtualnych walk walk i demonstracji w projektach budowy obiektu, budowania prezentacji wnętrz i innych demonstracji.

Pliki FAN mogą być eksportowane do formatu wideo .AVI i .MOV do udostępniania użytkownikom końcowym.

Jak otworzyć plik FAN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FAN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FAN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FAN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FAN

Inne problemy z plikiem FAN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FAN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FAN:

  • plik FAN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FAN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FAN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik