• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FACEFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FACEFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik FACEFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FACEFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FaceFX Actor Format OC3 Entertainment

Co to jest plik FACEFX?

Plik modelu 3D utworzony za pomocą programu FaceFX, programu służącego do tworzenia animacji twarzy z danych audio. Umieszcza trójwymiarowe współrzędne kostne twarzy, węzły i linki wykresów twarzy oraz klucze animacyjne. Używany w grach wideo do animowania wyrazów twarzy postaci wirtualnych.

Po zakończeniu projektowania aktora można go opublikować w pliku .FACEFX_INGAME, który usuwa informacje nieistotne z pliku FACEFX. Dzięki temu pliki są lekkie, dzięki czemu FaceFX zużywa mniej zasobów podczas wykonywania animacji w grze.

Technologia FaceFX jest stosowana w popularnych grach, takich jak:

Starcraft 2: Skrzydła Wolności Mass Effect 2 Assassin's Creed 2 Halo 3 Fallout 3 Gears of War 2 Unreal Tournament 3 Guitar Hero 2

Jak otworzyć plik FACEFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FACEFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FACEFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FACEFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FACEFX

Inne problemy z plikiem FACEFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FACEFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FACEFX:

  • plik FACEFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FACEFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FACEFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik