• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FACE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FACE. Jeżeli chcesz otworzyć plik FACE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FACE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UNIX FaceSaver Bitmap Image Format N/A

Co to jest plik FACE?

Obraz bitmapowy Usenix FaceServer utworzony w systemach operacyjnych Unix. Może być oglądany z XnView. Może być również konwertowany na plik .SGI lub .RGB w starszym systemie operacyjnym IRIX firmy SGI na platformie Unix, korzystając z narzędzia do projektowania powierzchni.

Pliki FACE są rzadziej widywane.

Jak otworzyć plik FACE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FACE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FACE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FACE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FACE

Inne problemy z plikiem FACE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FACE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FACE:

  • plik FACE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FACE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FACE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik