• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FAC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FAC. Jeżeli chcesz otworzyć plik FAC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FAC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Facemaker Face Format N/A

Co to jest plik FAC?

Grafika Usenix FaceServer utworzona w systemie Unix. Mogą być przeglądane w XnView. Mogą być również konwertowane na obrazy IRIS SRG lub .RGB z wykorzystaniem interfejsu od strony, narzędzie SGI dla systemu operacyjnego IRIX Unix.

Pliki FAC są częściej postrzegane jako pliki .FACE. Jednak oba formaty są rzadko używane.

Jak otworzyć plik FAC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FAC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FAC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FAC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FAC

Inne problemy z plikiem FAC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FAC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FAC:

  • plik FAC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FAC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FAC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik