• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku F90

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem F90. Jeżeli chcesz otworzyć plik F90, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku F90

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Intel Fortran 90 Language Source Format N/A

Co to jest plik F90?

Plik kodu źródłowego zapisany w języku Fortran 90 (F90), języku programowania odpowiednim do obliczeń numerycznych i naukowych. Często edytowane za pomocą edytorów tekstowych, które zapewniają wyróżnienie składni. Może być modułem programowym lub całym programem.

Fortran 90 jest następcą języka programowania Fortran 77.

Jak otworzyć plik F90?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku F90 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi F90 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem F90 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik F90

Inne problemy z plikiem F90

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem F90 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami F90:

  • plik F90 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku F90 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik F90 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik