• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku F4V

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem F4V. Jeżeli chcesz otworzyć plik F4V, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku F4V

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Flash Mp4 Format Adobe Systems

Co to jest plik F4V?

Format kontenera wideo używany przez program Adobe Flash. Opierając się na formacie ISO MP4, który jest oparty na formacie kontenera Apple QuickTime. Określony przez ISO / IEC 14496-12 jako podstawowy format plików multimedialnych. Obsługiwane przez aktualizację programu Flash Player 3 (9,0,115,0) i wyższe.

Pliki F4V są podobne do plików .FLV, ale używaj "pól" do przechowywania danych. Przykładami pól obsługiwanych przez format F4V są pole ftyp (wymagania odtwarzacza), pole moov (nagłówek plików), pole mvhd (informacje o odtwarzaniu), pole trak (ścieżki multimedialne), pole uda (bezpłatne dane użytkownika ), metadane (metadane) i kilka innych.

Jak otworzyć plik F4V?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku F4V jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi F4V z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem F4V którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik F4V

Inne problemy z plikiem F4V

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem F4V nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami F4V:

  • plik F4V którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku F4V z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik F4V nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku F4V
F4V do WMVF4V do 3GPF4V do AVCF4V do AVIF4V do M2AF4V do M4VF4V do MP4