• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku F4A

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem F4A. Jeżeli chcesz otworzyć plik F4A, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku F4A

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Flash MP4 Audio Stream Format Adobe Systems

Co to jest plik F4A?

Plik audio utworzony przez program Adobe Flash - aplikację służącą do tworzenia bogatych treści sieciowych. Zawiera dane audio MPEG-4 chronione przez ochronę DRM. Rozdzielacze z pliku .F4P, które zawiera ochronę zarówno strumieni audio, jak i wideo.

Pliki F4A są używane do eksportowania zastrzeżonych danych audio do odtwarzania w programie Flash Player firmy Adobe.

Jak otworzyć plik F4A?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku F4A jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi F4A z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem F4A którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik F4A

Inne problemy z plikiem F4A

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem F4A nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami F4A:

  • plik F4A którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku F4A z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik F4A nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik