• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EZW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EZW. Jeżeli chcesz otworzyć plik EZW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EZW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EasyOFFER Real Estate Form Format Reagency Systems

Co to jest plik EZW?

Forma stworzona przez easyOFFER, program służący do tworzenia formularzy dla transakcji dotyczących nieruchomości w Ontario w Kanadzie. Zawiera formularz nieruchomoś ci, taki jak umowa zakupu. Mogą również zawierać klauzule, które są poprawkami do pierwotnego formularza.

Pliki EZW służą do tworzenia oficjalnych, opartych na standardach dokumentów dotyczących nieruchomości. Formularze mogą być drukowane lub faksowane przy użyciu easyOFFER. Pliki EZW mogą być również przekształcane w inne typy form nieruchomości w easyOFFER.

easyOFFER jest zgodny z następującymi normami dotyczącymi nieruchomości w Ontario: OREA (Stowarzyszenie Nieruchomości w Ontario), TREB (rada nieruchomości Toronto) i REBBA (ustawy o nieruchomościach i brokerów).

Jak otworzyć plik EZW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EZW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EZW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EZW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EZW

Inne problemy z plikiem EZW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EZW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EZW:

  • plik EZW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EZW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EZW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik