• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EZS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EZS. Jeżeli chcesz otworzyć plik EZS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EZS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EZ-R Stats For Windows Batch Submit Format N/A

Co to jest plik EZS?

Procedura skryptów używana do wykonywania różnych funkcji statystycznych, analitycznych i baz danych w programie EZ-R Stats, programu analizy danych.

Jak otworzyć plik EZS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EZS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EZS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EZS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EZS

Inne problemy z plikiem EZS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EZS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EZS:

  • plik EZS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EZS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EZS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik