• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EZC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EZC. Jeżeli chcesz otworzyć plik EZC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EZC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Ecscad Components Backup Format Autodesk

Co to jest plik EZC?

Plik używany przez Ecscad AutoCAD, program służący do projektowania obwodów elektrycznych. Zapisuje kopie zapasowe elementów bibliotecznych, które zawierają symbole i informacje o obwodach wykorzystywane do budowy schematów. Zapisano w skompresowanym formacie ZIP.

Program AutoCAD Ecscad jest zlokalizowany w języku niemieckim.

Jak otworzyć plik EZC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EZC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EZC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EZC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EZC

Inne problemy z plikiem EZC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EZC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EZC:

  • plik EZC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EZC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EZC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik