• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EYE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EYE. Jeżeli chcesz otworzyć plik EYE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EYE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Eyemail ETI Camcorder Pro Video Format ETI

Co to jest plik EYE?

Format wideo oparty na algorytmie kodowania Eyeris opracowanym przez firmę Eyemail Technology Inc. (ETI). Służy do przechowywania nagrań nagranych za pomocą kamery wideo firmy ETI. Powiązane z formatem dźwięku .EAR, ale mogą zawierać zarówno dźwięk, jak i wideo.

Pliki wideo EYE można konwertować do bardziej kompatybilnego formatu .AVI za pomocą programu ETI EyeCon.

Jak otworzyć plik EYE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EYE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EYE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EYE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EYE

Inne problemy z plikiem EYE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EYE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EYE:

  • plik EYE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EYE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EYE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik