• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EXX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EXX. Jeżeli chcesz otworzyć plik EXX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EXX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM LinkWay Intermediate Format IBM

Co to jest plik EXX?

Pliki pośrednie utworzone przez IBM Linkway, oprogramowanie używane na początku lat dziewięćdziesiątych do opracowywania aplikacji multimedialnych. Zapisane podczas opracowywania aplikacji wraz z innymi obiektami przechowywanymi w folderach Linkway.

Jak otworzyć plik EXX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EXX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EXX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EXX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EXX

Inne problemy z plikiem EXX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EXX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EXX:

  • plik EXX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EXX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EXX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik