• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EXT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EXT. Jeżeli chcesz otworzyć plik EXT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EXT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Norton Commander Extension Format N/A

Co to jest plik EXT?

Plik, który może być wysłany za pomocą automatycznego skryptu e-mailowego lub programu. Używa ogólnej nazwy pliku filename.Ext (nazwy pliku i "ext" dla "rozszerzenia"). Może to być plik utworzony w jednym z wielu formatów tekstowych lub binarnych.

Jeśli plik EXT zostanie wysłany jako załącznik poczty e-mail, zazwyczaj nie jest jasne, jaki jest format pliku. Dlatego najlepiej skontaktować się z nadawcą wiadomości e-mail w celu określenia formatu pliku.

Wiele zautomatyzowanych przykładów kodu e-maila dostępnych w internecie używa ogólnego łańcucha "filename.Ext" w odniesieniu do załącznika do wiadomości e-mail. Dlatego też, podczas wysyłania e-maila, autor skryptu nie zastępuje ciągu nazw plików z odpowiednią nazwą załącznika.

Jak otworzyć plik EXT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EXT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EXT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EXT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EXT

Inne problemy z plikiem EXT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EXT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EXT:

  • plik EXT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EXT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EXT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik