• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik EWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EasyWorship Schedule Format Softouch Development

Co to jest plik EWS?

Plik utworzony przez EasyWorship, aplikację służącą do tworzenia harmonogramów kościelnych. Zawieraj kolejność usług, jak również pliki PowerPoint (.PPT lub .PPTX), przykładowe pliki audio i teksty piosenek. Używana przez kult liderów i duszpasterzy podczas przygotowywania usług.

Pliki EWS umożliwiają łączenie danych multimedialnych z harmonogramem w pojedynczym pliku, co ułatwia konsolidację informacji o usługach.

Jak otworzyć plik EWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EWS

Inne problemy z plikiem EWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EWS:

  • plik EWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik