• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EWB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EWB. Jeżeli chcesz otworzyć plik EWB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EWB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NI Multisim Electronics Workbench Format National Instruments

Co to jest plik EWB?

Plik CAD stworzony przez Electronics Workbench, program do projektowania obwodów został zastąpiony przez nowsze oprogramowanie Multisim firmy National Instruments. Zapisuje różne elementy i połączenia dla obwodu elektroniki.

Pliki EWB mogą być otwierane przez program Multisim z pliku & rarr. Otwórz ... Dialog.

Jak otworzyć plik EWB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EWB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EWB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EWB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EWB

Inne problemy z plikiem EWB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EWB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EWB:

  • plik EWB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EWB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EWB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik