• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EVR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EVR. Jeżeli chcesz otworzyć plik EVR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EVR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Enhanced Variable Rate Audio Format Qualcomm

Co to jest plik EVR?

Plik dźwiękowy skompresowany za pomocą Codera Współczynników Zmienionej (EVRC). Zaprojektowany głównie do kompresji mowy z niską szybkością transmisji bitów przy zachowaniu wysokiej wierności.

Koder EVR może być stosowany do wielu typów plików audio, w tym formatu kontenera 3GPP2 (.3G2). Jest używany przez niektóre urządzenia firmy Qualcomm i może być odtwarzany za pomocą oprogramowania RealPlayer.

Jak otworzyć plik EVR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EVR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EVR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EVR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EVR

Inne problemy z plikiem EVR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EVR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EVR:

  • plik EVR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EVR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EVR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik