• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ESQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ESQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ESQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ESQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Embroidery Sequence Format VSM Group

Co to jest plik ESQ?

Plik danych utworzony przez maszyny do haftowania Pfaff. Zapisuje odniesienia do wielu plików z haftem EMB, ale nie zawiera wzorów haftów. Przechowuje takie informacje, jak umieszczenie obręczy w projektach. Umożliwia projektowanie kolejnych sekwencji.

Pliki ESQ są używane do porządkowania wielu projektów razem. Oszczędzają miejsce na karcie pamięci urządzenia, ponieważ odnoszą się tylko do lokalizacji projektów, a nie do przechowywania wzorów.

Pliki sekwencji haftowania można przenosić do komputera przy użyciu programu w Kreatywnym programie 3D Pfaff, zwanym "Kreatywnym Asystentem plików 3D".

Maszyny firmy Pfaff są tworzone przez Grupę VSM.

Jak otworzyć plik ESQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ESQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ESQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ESQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ESQ

Inne problemy z plikiem ESQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ESQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ESQ:

  • plik ESQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ESQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ESQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik