• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ESE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ESE. Jeżeli chcesz otworzyć plik ESE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ESE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Millions Email Generator Syntax Settings Format Encrypt4all Software

Co to jest plik ESE?

Plik danych używany przez program Generator poczty e-mail Millions (MEG), program służący do generowania adresów e-mail dla kampanii reklamowych. Zawiera składnię tekstu, która może służyć do generowania milionów adresów e-mail. Często zawiera wspólne imię i nazwisko.

Jak otworzyć plik ESE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ESE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ESE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ESE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ESE

Inne problemy z plikiem ESE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ESE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ESE:

  • plik ESE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ESE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ESE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik