• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ES2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ES2. Jeżeli chcesz otworzyć plik ES2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ES2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-Prime E-Studio Experiment Format Psychology Software Tools

Co to jest plik ES2?

Plik projektu stworzony przez E-Studio, narzędzie do projektowania eksperymentów psychologicznych dołączone do pakietu aplikacji E-Prime. Zapisuje obiekty, które definiują każdy etap podjęty na osi czasu eksperymentu. Może określać procedury konfiguracji, bodźce, które mają być wstrzykiwane (takie jak dźwięki), procedury rejestrowania danych i inne działania.

Po zakończeniu projektowania można go skompilować, wybierając Run & rarr. Wygeneruj z menu aplikacji. Aby uruchomić eksperyment, wybierz polecenie Uruchom & rarr. Biegać.

Projekty E-Studio są używane przez profesjonalistów w badaniach behawioralnych. Eksperymenty stanowią formę bodźca uczestnika, a oprogramowanie rejestruje odpowiedzi, takie jak wokalizacje czy ruchy. Oprogramowanie może rejestrować dane wejściowe z zewnętrznych narzędzi monitorowania szeregowego, równoległego lub sieciowego.

Wersja E-Studio 1 zapisuje projekty eksperymentów przy użyciu rozszerzenia .ES.

Jak otworzyć plik ES2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ES2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ES2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ES2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ES2

Inne problemy z plikiem ES2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ES2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ES2:

  • plik ES2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ES2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ES2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik