• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ES. Jeżeli chcesz otworzyć plik ES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ECHOSPEECH Format Psychology Software Tools

Co to jest plik ES?

Plik projektu stworzony przez E-Studio, narzędzie do projektowania eksperymentów psychologicznych dołączone do pakietu programów E-Prime. Zapisuje kroki eksperymentu z badaniami behawioralnymi. Zawiera kroki konfiguracji, a także wstrzykiwane bodźce (eG, wideo lub dźwięki) oraz procedury rejestrowania danych.

Po zakończeniu projektowania można go skompilować, wybierając Run & rarr. Wygeneruj z menu aplikacji. Aby wykonać eksperyment, wybierz polecenie Uruchom & rarr. Biegać.

Wersja 2 programu E-Studio zapisuje eksperymenty za pomocą plików .ES2.

Jak otworzyć plik ES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ES

Inne problemy z plikiem ES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ES:

  • plik ES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik