• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ERSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ERSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ERSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ERSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Eraser Task List Format Eraser

Co to jest plik ERSX?

Plik danych utworzony przez program Eraser, używany w celu bezpiecznego wymazywania plików i folderów z dysku twardego. Zapisuje listę usuniętych zadań, a także informacje o harmonogramie, w których należy wykonywać każde zadanie.

Gdy Eraser usuwa plik, również zastępuje zawartość tego pliku na dysku twardym z wzorzystymi danymi, które sprawiają, że oryginalny plik nie jest możliwy do odzyskania. Ta technika jest przydatna przy usuwaniu poufnych danych osobowych, takich jak hasła, dokumenty dziennika i rekordy finansowe.

Eraser automatycznie zapisuje listę zadań do katalogu [user] AppDataLocalEraser podczas tworzenia zadań. Plik używa formatu binarnego i nie jest czytelny dla człowieka.

Task List.Ersx - plik listy zadań binarnych utworzony przez program Eraser.

Jak otworzyć plik ERSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ERSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ERSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ERSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ERSX

Inne problemy z plikiem ERSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ERSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ERSX:

  • plik ERSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ERSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ERSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik