• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ERR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ERR. Jeżeli chcesz otworzyć plik ERR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ERR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Error Log Format N/A

Co to jest plik ERR?

Plik tekstowy zawierający komunikaty o błędach generowane przez program. Mogą być zapisywane jako obciążenia programu, wykonywane lub zamykane. Często używane przez programistów podczas testowania lub profilowania programów.

Ponieważ programy często drukują do standardowych "out" i standardowych "err" strumieni podczas ich uruchamiania, deweloper może zdecydować się na przekierowanie tego wyjścia do pliku dziennika.Out normalnego wyjścia i log.Err dla wyjścia błędów. Obydwa pliki mogą być dołączane, a nie nadpisywane między kolejnymi wersjami programu, tak aby historia była zachowywana w kolejnych kolejkach.

Jak otworzyć plik ERR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ERR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ERR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ERR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ERR

Inne problemy z plikiem ERR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ERR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ERR:

  • plik ERR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ERR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ERR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik