• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ERP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ERP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ERP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ERP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alter Ego Game Format Future Games

Co to jest plik ERP?

Plik gry używany przez Alter Ego, ciemna gra przygodowa. Przechowuje archiwum plików gier, które mogą zawierać grafikę, audio i inne dane gry. Służy do ładowania zawartości gry. Może być rozpakowany przy użyciu oprogramowania rozpakowującego Alter Ego ERP.

Jest jeszcze jedna gra "Alter Ego", która została wydana w 1984 roku dla starszych systemów komputerowych, ale ta gra nie korzysta z plików ERP.

Jak otworzyć plik ERP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ERP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ERP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ERP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ERP

Inne problemy z plikiem ERP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ERP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ERP:

  • plik ERP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ERP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ERP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik