• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EPK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EPK. Jeżeli chcesz otworzyć plik EPK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EPK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Metin2 Game Data Package Format Ymir Entertainment

Co to jest plik EPK?

Format pakietu danych wykorzystywany przez Metin2, wschodnią grę opartą na fantasy opartą na grach MMORPG. Może zawierać wiele typów danych, w tym obiektów 3D, tekstur, dźwięków, skryptów i danych poziomowych załadowanych przez grę.

Pliki EPK są zazwyczaj zapisywane w katalogu pakietów wraz z odpowiednim plikiem .EIX.

Jak otworzyć plik EPK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EPK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EPK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EPK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EPK

Inne problemy z plikiem EPK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EPK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EPK:

  • plik EPK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EPK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EPK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik