• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EP. Jeżeli chcesz otworzyć plik EP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pencil Project Document Format Evolus

Co to jest plik EP?

Dokument utworzony przez Pencil, narzędzie do tworzenia prototypów GUI open source. Zapisuje stronę z różnymi elementami projektu w celu ukierunkowanego interfejsu użytkownika. Służy do tworzenia makiet oprogramowania dla platform mobilnych (iOS, Android, itd.), Sieci i komputerów stacjonarnych.

Dokumenty ołówkowe mogą zawierać wspólne kształty, podstawowe elementy sieci Web, widżety pulpitu, obiekty typu flowchart i wiele innych elementów projektu.

Ołówek może eksportować dokumenty do formatów .PNG, .PDF, .SVG, .ODT i internetowych. Jest to przydatne podczas przesyłania dokumentów projektowych do klientów i programistów, a także do włączania projektowania w prezentacjach i innej dokumentacji.

Jak otworzyć plik EP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EP

Inne problemy z plikiem EP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EP:

  • plik EP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik