• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ENTITLEMENTS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ENTITLEMENTS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ENTITLEMENTS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ENTITLEMENTS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Sandbox Format Apple

Co to jest plik ENTITLEMENTS?

Plik deweloperski używany przez aplikacje Mac OS X, które wdrażają App Sandboxing, które były wymagane od wszystkich aplikacji dla aplikacji Mac App Store od 1 czerwca 2012 roku. Zapisano w formacie .PLIST i zawiera uprawnienia lub uprawnienia włączone w danej aplikacji.

Przykładowe uprawnienia obejmują dostęp do odczytu i zapisu plików, a także dostęp do zasobów sieciowych, drukarek, folderów muzycznych i zdjęć oraz usług lokalizacyjnych.

Po włączeniu aplikacji Piaskownica aplikacji w programie Xcode program tworzy plik o nazwie MyProject.Entitlements (gdzie MyProject jest nazwą projektu) w głównym katalogu projektu.

Jak otworzyć plik ENTITLEMENTS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ENTITLEMENTS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ENTITLEMENTS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ENTITLEMENTS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ENTITLEMENTS

Inne problemy z plikiem ENTITLEMENTS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ENTITLEMENTS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ENTITLEMENTS:

  • plik ENTITLEMENTS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ENTITLEMENTS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ENTITLEMENTS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik