• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ENS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ENS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ENS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ENS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EndNote Style Format Thomson Reuters

Co to jest plik ENS?

Plik formatowania danych wyjściowych używany przez EndNote, program służący do zarządzania cytatami. Zapewnia styl bibliograficzny, który może służyć do formatowania cytatów według różnych standardów. Może zawierać wcięcie, interpunkcja, składnia tekstowa, alfabetycznie i inne reguły.

Style EndNote są używane do generowania bibliotek EndNote (plików .ENL) w syntetycznie poprawnych bibliografiach zgodnych z opublikowaną normą.

Pliki ENS są często dostarczane przez organizacje zajmujące się formatowaniem bibliograficznym. Niestandardowe style mogą również tworzyć użytkownicy EndNote.

Jak otworzyć plik ENS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ENS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ENS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ENS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ENS

Inne problemy z plikiem ENS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ENS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ENS:

  • plik ENS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ENS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ENS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik