• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ENQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ENQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ENQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ENQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EndNote Saved Search Format Thomson Reuters

Co to jest plik ENQ?

Plik utworzony przez EndNote, program służący do zarządzania informacjami o cytatach. Zapisuje opcje umożliwiające wyszukiwanie cytatów. Mogą zawierać dopasowania nazwisk, dopasowań dzienników, zakresów dat lub innych parametrów filtrowania. Pomaga skomplikować kryteria wyszukiwania. Mogą być przenoszone między użytkownikami EndNote, aby udostępniać opcje wyszukiwania.

Możesz utworzyć plik ENQ, wprowadzając kryteria wyszukiwania (kliknij przycisk Online Search ... na pasku biblioteki aplikacji, aby włączyć wyszukiwanie), klikając przycisk Opcje i wybierając "Zapisz wyszukiwanie". Możesz wczytać opcje wyszukiwania, klikając dwukrotnie plik ENQ lub wybierając "Load Search" zamiast "Save Search".

Jak otworzyć plik ENQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ENQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ENQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ENQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ENQ

Inne problemy z plikiem ENQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ENQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ENQ:

  • plik ENQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ENQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ENQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik