• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EMY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EMY. Jeżeli chcesz otworzyć plik EMY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EMY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EMelody Ericsson Mobile Ring Tone Sony Ericsson

Co to jest plik EMY?

Prosty tekstowy plik dzwonków używany przez niektóre telefony komórkowe firmy Ericsson. Może zawierać sekwencję dźwięków do odtwarzania, a także instrukcje dotyczące wibracji telefonu i migania telefonu. Można otwierać i edytować dowolny edytor tekstowy.

Dzwonki eMelody są wygodne dla użytkowników telefonów komórkowych, ponieważ używają zwykłego formatowania tekstu. Dlatego też do przesyłania dzwonków między telefonami można użyć zwykłego tekstu lub poczty elektronicznej.

Format iMelody (.IMY) został utworzony, aby rozwiązać niektóre z ograniczeń w formacie eMelody.

Jak otworzyć plik EMY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EMY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EMY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EMY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EMY

Inne problemy z plikiem EMY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EMY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EMY:

  • plik EMY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EMY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EMY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik