• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EMRG2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EMRG2. Jeżeli chcesz otworzyć plik EMRG2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EMRG2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-Merge 2.0 Data Format Psychology Software Tools

Co to jest plik EMRG2?

Plik utworzony przez E-Merge, narzędzie będące częścią oprogramowania do badań psychologicznych E-Prime. Zapisuje dane scalone z dwóch lub więcej plików danych .EDAT lub .EDAT2. Służy do łączenia zbiorów danych uczestników studiów w jeden plik.

Pliki EMRG2 można otworzyć za pomocą programu E-DataAid, innego programu w pakiecie aplikacji E-Prime. Ten program może filtrować, analizować i eksportować dane do analizy statystycznej w aplikacjach innych firm.

Wersja E-Merge 1 zapisuje scalone zestawy danych przy użyciu rozszerzenia .EMRG. Pliki EMRG można nadal otwierać za pomocą programu E-DataAid w wersji 2.

Jak otworzyć plik EMRG2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EMRG2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EMRG2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EMRG2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EMRG2

Inne problemy z plikiem EMRG2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EMRG2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EMRG2:

  • plik EMRG2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EMRG2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EMRG2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik