• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EML. Jeżeli chcesz otworzyć plik EML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Email Message Format Microsoft

Co to jest plik EML?

Plik EML to wiadomość e-mail zapisana przez program Microsoft Outlook lub inne programy poczty e-mail. Może też zawierać załącznik do wiadomości e-mail, który jest plikiem przesłanym z wiadomością.

Jeśli pliki EML nie zostaną otwarte w programie Outlook Express, spróbuj wykonać następujące czynności: Otwórz mój komputer. Z menu Narzędzia wybierz polecenie Opcje folderu. Kliknij kartę Typy plików. W obszarze Zarejestrowane typy plików wybierz opcję EML Outlook Express Mail Message , a następnie kliknij przycisk Zaawansowane. Kliknij przycisk Otwórz, a następnie kliknij przycisk Edytuj. Wpisz następujący wiersz w polu "Aplikacja używana do działania": "C: Program FilesOutlook ExpressMSIMN.EXE" / eml:% 1 Kliknij dwukrotnie OK, a następnie zamknij okno. Pliki EML mogą być również otwarte w programie Internet Explorer, ponieważ sformatowane są one tak samo jak pliki .MHT. Zmiana rozszerzenia pliku z ".Eml" na ".Mht" powinna spowodować otwarcie pliku bezpośrednio w programie Internet Explorer. Pliki EML mogą być również otwierane w programie Internet Explorer przy użyciu klienta Microsoft Web Server Outlook.

Jak otworzyć plik EML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EML

Inne problemy z plikiem EML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EML:

  • plik EML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik