• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EMERALD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EMERALD. Jeżeli chcesz otworzyć plik EMERALD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EMERALD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Emerald Theme Format Compiz Fusion

Co to jest plik EMERALD?

Temat przeznaczony dla menedżera okien Compiz, który można zastosować przy użyciu programu Emerald Window Decorator. Zapisano w formacie pakietu, który zawiera kilka obrazów przycisków, zrzutu ekranu i pliku "theme.Ini". Może być instalowany i edytowany przy użyciu programu Emerald Theme Manager.

Emerald Window Decorator jest dołączony do Compiz Fusion, złożonego menedżera okien dla systemów Unix. Aby program Emerald Window Decorator funkcjonował, należy zainstalować wtyczkę "Decoration".

Jak otworzyć plik EMERALD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EMERALD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EMERALD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EMERALD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EMERALD

Inne problemy z plikiem EMERALD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EMERALD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EMERALD:

  • plik EMERALD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EMERALD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EMERALD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik