• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ELM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ELM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ELM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ELM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Office Theme Format Microsoft

Co to jest plik ELM?

Plik ustawień używany przez programy Microsoft Office, a także program Microsoft FrontPage, który został przerwany. Zawiera nieskompresowaną listę połączonych plików tworzących temat. Mogą zawierać pliki graficzne, na przykład pliki .GIF lub .JPG. Służy do dostosowywania interfejsu użytkownika aplikacji.

Program Office 2010 zawiera pliki ELM w katalogu Program FilesCommon Filesmicrosoft sharedTHEMES14. Każdy katalog motyw zawierający plik ELM zawiera również plik INF o nazwie THEME.INF (gdzie nazwa tematu jest "THEME") oraz pliki podglądu PREVIEW.GIF i THMBNAIL.PNG.

Program Office 2007 zawiera pliki ELM w podkatalogach katalogu THEMES12.

Jak otworzyć plik ELM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ELM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ELM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ELM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ELM

Inne problemy z plikiem ELM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ELM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ELM:

  • plik ELM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ELM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ELM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik