• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EL. Jeżeli chcesz otworzyć plik EL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Emacs Lisp Programming Language Source Code The GNU Project

Co to jest plik EL?

Plik Lisp, do którego odwołuje się Emacs, podstawowy edytor tekstowy wieloplatformowy. Zawiera kod Lisp, który może definiować ustawienia programu Emacs lub może dodać do programu dodatkowe funkcje.

Pliki EL, które zapewniają dodatkowe funkcje programu, są często zapisywane jako skompilowane. Pliki DELC, które umożliwiają szybsze ładowanie.

Jak otworzyć plik EL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EL

Inne problemy z plikiem EL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EL:

  • plik EL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik