• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EGP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EGP. Jeżeli chcesz otworzyć plik EGP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EGP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Easy Grade Pro Gradebook Format Edline

Co to jest plik EGP?

Plik utworzony przez program Easy Grade Pro, który pozwala nauczycielom przechowywać i śledzić informacje o ich klasach i przedmiotach. Zawiera klasy, nazwy studentów, identyfikatory, frekwencję, przypisania, wyniki testów i oceny.

Pliki EGP są wykorzystywane przez nauczycieli do przechowywania informacji o klasie i postępów uczniów, a także raportów o stopniach druku.

Jak otworzyć plik EGP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EGP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EGP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EGP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EGP

Inne problemy z plikiem EGP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EGP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EGP:

  • plik EGP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EGP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EGP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik