• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EGM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EGM. Jeżeli chcesz otworzyć plik EGM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EGM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pangea Enigmo Custom Game Format Pangea

Co to jest plik EGM?

Niestandardowy poziom utworzony dla Enigma, gra logiczna 3D. Zawiera układ puzzle, różne przedmioty i narzędzia używane do uzupełnienia układanki.

Pliki EGM są również używane przez wersję Enigmo dla iPhone / iPod Touch.

Jak otworzyć plik EGM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EGM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EGM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EGM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EGM

Inne problemy z plikiem EGM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EGM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EGM:

  • plik EGM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EGM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EGM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik