• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EGLIB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EGLIB. Jeżeli chcesz otworzyć plik EGLIB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EGLIB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Edge Animate Symbol Library Adobe Systems Incorporated

Co to jest plik EGLIB?

Plik biblioteki utworzony przez program Adobe Edge Animate, program służący do tworzenia animowanej zawartości internetowej. Zawiera symbole i ich właściwości, które mogą być dzielone między różne projekty. Zawarte symbole są zwykle grafikami wektorowymi lub bitmapowymi przekształcanymi w symbole. Podobny do pliku .ANSYM.

W programie Adobe Creative Cloud Edge Animate nie używa plików EGLIB do eksportowania symboli. Pliki EGLIB są zastępowane przez pliki ANSYM, ale mogą być importowane do różnych projektów.

Aby zaimportować plik EGLIB:

W sekcji Biblioteka kliknij symbol "+" obok "Symbole". Kliknij przycisk Importuj symbole ..., w oknie dialogowym przejdź do pliku EGLIB i kliknij przycisk Otwórz. Symbole powinny pojawić się w sekcji "Symbole", przeciągnij symbole, które chcesz dodać do "Etapu".

Ikony plików EGLIB są takie same jak ikony plików ANSYM. Od listopada 2015 r. Firma Edge Animate nie jest już aktywnie rozwijana.

Jak otworzyć plik EGLIB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EGLIB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EGLIB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EGLIB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EGLIB

Inne problemy z plikiem EGLIB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EGLIB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EGLIB:

  • plik EGLIB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EGLIB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EGLIB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik