• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik EFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Everex EFax Fax Document Format j2 Global Communications

Co to jest plik EFX?

Dokument utworzony przez eFax, usługę wysyłającą i odbierającą faks jako załączniki dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zawiera załącznik do wiadomości e-mail i tekst wiadomości e-mail. Mogą być konwertowane na pliki .PDF lub .TIF przy użyciu programu eFax Messenger.

Dokumenty eFax można konwertować z ponad pięćdziesięciu różnych typów plików poczty e-mail w programie eFax, w tym .PDF, .DOC, .JPG, .XLS i .HTML.

Usługi eFax są dostępne w wersjach Plus, Pro i Corporate.

Jak otworzyć plik EFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EFX

Inne problemy z plikiem EFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EFX:

  • plik EFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik