• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku EFU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EFU. Jeżeli chcesz otworzyć plik EFU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EFU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Encryptafile Public Key Format XenoSystems

Co to jest plik EFU?

Publiczny klucz używany do uwierzytelniania zaszyfrowanego pliku Encryptafile (.EFL). Zawiera szesnastkową reprezentację klucza publicznego. Udostępniane publicznie i używane razem z plikiem Klucz prywatny (.RFR) w celu sprawdzenia podpisanego cyfrowo pliku.

Długość pliku klucza publicznego musi być większa lub równa 16 bitom, a mniejsza lub równa 7128 bitów.

Jak otworzyć plik EFU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EFU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EFU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EFU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EFU

Inne problemy z plikiem EFU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EFU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EFU:

  • plik EFU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EFU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EFU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik